Preloader
 

Danışmanlık

Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Danışmanlık / Google Analytics Danışmanlığı

Google Analytics Danışmanlığı

Analytics Yaklaşımımız

Google Analytics ile ölçüm planlamasına dair tüm detayları biliyor ve söz konusu veriler ve bu verilerin okunması / yorumlanması olduğunda, hangi stratejinin size nasıl bir etkisi olacağını söyleyebiliyoruz. Konu, veriler olduğunda Google Analytics’in doğru kurulumu ve yapılandırılması size en doğru kararı vermenizde yardımcı olacaktır.

Analytics verilerinin, devamlı ölçümlenmesine dayalı olan danışmanlığımız, pazarlamanız ya da iş planlamanız hakkında bir rehber ve harekete geçirici bir eylem niteliğindedir.

Birçok şirket hesabının bağlı olduğu Google Analytics hesabı olmasına rağmen çoğu zaman veriler; zamanında okunamıyor ve hatta çoğu zaman doğru yorumlanamayabiliyor. Dolayısıyla rutin Google Analytics, rutin planlarınızın içerisinde olmadığında zamanında yakalanıp; uygulamaya geçilmesini gerektiren trendleri, sorunları ya da yararlı bilgileri gözden kaçırabilir; kârınızı yeterince (ya da hiç) artıramayabilirsiniz.

Müşterilerinizin ürününüzü satın almadan önce, web sitenizi ziyaret ettiğinde ya da bunun gibi ürününüzle / işletmenizle nasıl bir temas halinde olduğunun online olarak takip edilmesini ve yorumlanmasını istemez misiniz?

Biz verileri yorumlayalım, siz kârınızı artırın!

Analytics Danışmanlık Hizmetimiz Nasıldır?

Verilerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çeşitli hizmetler sunuyoruz. Ne kadar küçük ya da büyük bir işletme olduğunuz önemli değil; veriler her iş için anahtar niteliğindedir.

Analytics Danışmanlık hizmetimiz şunları içerir:

Gelişmiş İzleme Teknikleri

Site genelinde Google Analytics Denetimi

Ölçüm Planlaması

Özel İlişkilendirme Modellemesi

Veri analizi

Danışmanlık ve Eğitim